bfk-partners-img-uslugi

BFK PARTNERS zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę księgową, wywiązując się w ich imieniu ze wszystkie obowiązków wynikających z przepisów podatkowych i rachunkowych. Dzięki temu Klienci biura mogą się skupić wyłączenie na prowadzeniu swoich firm.

BFK PARTNERS specjalizuje się w obsłudze księgowej firm rozliczających się we wszystkich możliwych formach (księgi rachunkowe, książka przychodów, ryczałt ewidencjonowany).

BFK PARTNERS udostępnia oprogramowanie finansowo-księgowe firmy INSERT, na którym odbywa się ewidencja operacji gospodarczych. Personel BFK PARTNERS prowadzi również księgowość na udostępnionym przez klientów oprogramowaniu firm; SAP, ORACLE, SAGE (SYMFONIA).

BFK PARTNERS zapewnia swoim klientom doradztwo w zakresie stosowania przepisów podatkowych i rachunkowych. Wykwalifikowany personel przygotowuje na życzenie Klientów analizy dotyczące optymalizacji podatkowych, ułatwiające podejmowanie decyzji gospodarczych, jak również wnioski o wydanie interpretacji przepisów podatkowych.

BFK PARTNERS generuje w imieniu obsługiwanych firm wszystkie deklaracje podatkowe PIT, CIT, VAT, PCC oraz przesyła je elektronicznie do właściwych urzędów skarbowych.

BFK PARTNERS reprezentuje obsługiwane firmy przed organami podatkowymi w trakcie kontroli i czynności sprawdzających. Kontrole przeprowadzane są w siedzibie biura.

BFK PARTNERS dla firm z kapitałem zagranicznym przygotowuje w języku angielskim raporty i prowadzi korespondencję.

BFK PARTNERS sporządza sprawozdania finansowe firm prowadzących księgi handlowe oraz przygotowuje dokumentację związaną z ich złożeniem w sądzie rejestrowym. W przypadku badania sprawozdania finansowego przez biegłego rewidenta BFK PARTENRS przygotowuje dokumentację finansową i uczestniczy w procesie audytu.

Kontakt

Jeżeli oferta naszej firmy wzbudziła Państwa zainteresowanie, lub mają Państwo pytania dotyczące świadczonych przez nas usług – zapraszamy do skontaktowania się z nami.
biuro@bfk-partners.pl
ul. Dolnych Wałów 17/1
    44-100 Gliwice
tel.:+48 (32) 231 44 99
fax:+48 (32) 232 79 93
Godziny pracy
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 16.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00

Napisz do nas !

Przejdź do formularza