O nas

Przedmiotem działania BFK PARTNERS Sp. z o.o. jest profesjonalne i kompleksowe świadczenie usług księgowych dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych. BFK PARTNERS istnieje na rynku od 2001 roku, obecnie obsługuje kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych sektora małych i średnich przedsiębiorstw, w tym wiele podmiotów z kapitałem zagranicznym.

Podstawą działania Biura jest profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem w zakresie księgowości oraz zagadnień podatkowych. Współpracujemy również z zaprzyjaźnionymi firmami audytorskimi oraz kancelariami prawnymi.

Certyfikaty

Biuro świadczy usługi księgowe na podstawie licencji Ministra Finansów uprawniających do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych wydanych członkom zarządu spółki.

Odpowiedzialność

Biuro bierze na siebie pełną odpowiedzialność z tytułu prawidłowośći wykonanych czynności. Dodatkowo działalność Biura objęta jest ubezpieczeniem OC, podmiotów uprawnionych do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych.

Oprogramowanie księgowe

Biuro bazuje na rozwiązaniach informatycznych firmy INSERT, obsługuje również klientów pracujących na innych systemach np. SAP, Oracle, Symfonia Sage.

Obsługa klientów zagranicznych

Klientom zagranicznych zapewniamy obsługę w języku angielskim, w tym prowadzenie korespondencji, przygotowywanie raportów i analiz.