Dodatkowe korzyści

Dodatkowe korzyści ze współpracy z BFK PARTNERS

  • minimalizacja kosztów obsługi księgowej, dzięki optymalnemu wykorzystaniu istniejącego u klienta systemu generowania dokumentów i ich obiegu, (np. faktury wystawiane przez klientów są elektronicznie importowane do systemu BFK PARTNERS zamiast ich ponownego ręcznego wpisywania, BFK PARTNERS może przygotowywać przelewy bankowe w postaci plików do automatycznego importu w programach bankowych, co eliminuje ręczne tworzenie przelewów itp.)
  • elastyczność – praca w różnych systemach finansowo-księgowych dopasowanych do potrzeb klienta, obsługujemy systemy SAP, ORACLE, INSERT, SYMFONIA. Klienci wykorzystują oprogramowanie posiadane przez BFK PARTNERS bez dodatkowych opłat.
  • oszczędność czasu  – wykorzystanie platformy Księgowy On-line zapewnia oszczędność czasu oraz całodobowy dostęp do aktualnych danych firmy w każdym momencie. Klient biura otrzymuje unikalny login i hasło umożliwiające całodobowy dostęp do danych jego firmy, raportów i analiz.
  • obsługa klientów zagranicznych odbywa się w języku angielskim, wszelkie raporty i analizy przygotowywane są na życzenie klientów w języku angielskim. W razie konieczności biuro przygotowuje również raporty wewnątrzgrupowe w oparciu o dane wynikające z systemu finansowo-księgowego.
  • reprezentacja klienta w urzędach i instytucjach publicznych. Kontrole przeprowadzane są w siedzibie biura, w obecności upoważnionego pracownika. Wszelkie wizyty w urzędach załatwiają pracownicy biura. Deklaracje podatkowe przesyłane są do urzędów elektroniczne.